+370 613 66930
Menu

Milanas

Milanas – antras pagal dydį miestas Italijoje. Milanas yra pats geriausias miestas šiaurinėje šalies dalyje norintiems pamatyti kitokią Italiją – modernią, stilingą ir puošnią.

Pigus skrydis : 


Pigus apgyvendinimas: 

Mūsų siūlomi viešbučiai : 
Virgilio 2 * – be maitinimo 143,00 Eur
Ornato 3* – kontinentinių pusryčių bufetas 147,50 Eur
Sunflower 4* – su pusryčiais 152,79 EUR
Lugano 3* – su pusryčiais 166,42 EUR

*kainos pateiktos asmeniui, jei keliaujama dviese, skrydis Vilnius-Milasnas-Vilnius, rankinis bagažas iki 10 kg.,  apgyvendinimas pagal pasirinkimą. Neįskaičiuota: € 2.00 miesto mokestis už naktį asmeniui.

Savarankiškai užsakomi viešbučiai per booking.com
Guest House Pirelli Milano – su pusryčiais 112,00 EUR
Curtatone 25 New Apartments – be maitinimo 112,50 EUR
Milan Flat-Cadorna Center Studio – be maitinimo 125,10 EUR
Homestay Vittorio Veneto – su pusryčiais 129,50 EUR

*kainos pateiktos asmeniui, jei keliaujama dviese,skrydis Vilnius-Milasnas-Vilnius, rankinis bagažas iki 10 kg., ir viešbučio/apartamenų kaina, tačiau viešbučius užsisakyti reikės savarankiškai e.bankininkyste arba nuvykus vietoje grynaisiais. Neįskaičiuota: € 2.00 miesto mokestis už naktį asmeniui.

Autobusai:

Autostradale – kursuoja kas 30 minučių iki Milano traukinių stoties (Milano Stazione Centrale). Bilieto kaina: 5 eurai į vieną pusę, 9 eurai į abi;
Terravision – kursuoja kas 20-40 minučių priklasomai nuo paros laiko. Sustoja prie traukinių stoties ir prie Cologno Monzese metro stoties. Bilieto kaina: 5 eurai į vieną pusę, 9 eurai į abi;
Orioshuttle – kursuoja kas 15-60 minučių. Bilieto kaina: 4 eurai į vieną pusę, 8 eurai į abi;
Į netoliese esančio Bergamo centrą nuvyksite ATB  autobususu. Bilieto kaina: 2,3 euro į vieną pusę

Netinka kelionės datos, norite kito maitinimo ?!?  Visada pasiruošę sukurti individualų pasiūlymą pagal jūsų poreikius !!! 
Agnė :  viaoptima@viaoptima.lt  /  +370 613 66930

Edvardas :  edvardas@viaoptima.lt /  +370 686 88044

UAB „VIA OPTIMA“

Gedimino pr. 24, Vilnius


NEMOKAMAI lankomiausios vietos Milane :

Duomo katedra (Duomo di Milano)
Milano katedra, italų vadinama tiesiog Duomo, įsikūrusi pačioje Milano širdyje, šalia centrinės aikštės. Tai didžiausia Italijos bažnyčia ir antra pagal dydį katalikų katedra pasaulyje, kuri buvo pradėta statyti XIV a., o baigta tik XIX a. pab. Katedros architektūra išlaikiusi gotikinį stilių.
Įėjimas į katedros vidų nemokamas. Darbo laikas: I-VII 8.30-18.45.
Adresas: Via Arcivescovado 1, Milanas

Šv. Marijos Maloningosios bažnyčia (Santa Maria delle Grazie)
Tai gotikinio ir romaninio stiliaus statinys, sujungtas su dominikonų vienuolynu. 1999 m. atlikti restauravimo darbai. Bažnyčia žinoma dėl saugomos Leonardo da Vinci freskos „Paskutinė vakarienė“.
Darbo laikas: II-VII 8.00-19.30, paskutinis įėjimas 18.45, įėjimas į bažnyčią nemokamas.
Adresas: Piazza Santa Maria delle Grazie 2, Milanas

Monumentinės kapinės (Cimitero Monumentale)
Tai vienos didžiausių ir įspūdingiausių kapinių visoje Italijoje, pasižyminčios įmantriais antkapiais, puoštais įvairiausiomis skulptūromis. Kapinės atidarytos 1866 m.
Adresas: Piazzale Cimitero Monumentale, Milanas

„La Scala“ teatras (Teatro alla Scala)
La Scala – tai vienas garsiausių bei prestižiškiausių operos teatrų visame pasaulyje. Šiandien teatras, laikomas lyderiu tarp operos ir baleto pastatymų, po savo stogu glaudžia La Scala chorą, baleto trupę, orkestrą, muziejų, scenos meno ir verslo mokyklą – La Scala teatro akademiją. Tiesa, La Scala iš išorės nei prabanga, nei dydžiu, nei kitomis įmantrybėmis per daug neišsiskiriantis pastatas – nežinodamas pro jį praeisi kaip pro paprastą namą, o ne operos rūmus. Tačiau šio teatro magija slypi viduje.
Operos pasiklausyti už dyką nepavyks, tačiau pastatą apžiūrėti iš lauko pusės galite nemokamai.
Adresas: Largo Ghiringhelli 1 Piazza Scala, Milanas

Pergalės šventykla (Tempio della Vittorio)
Tempio della Vittoria yra marmurinis paminklas, esantis priešais „Garibaldi“ kareivines. Jis buvo inauguruotas 1928 m. lapkričio 4 d., minint 10-tąsias Vittorio Veneto metines, prisimenant per I-ąjį pasaulinį karą žuvusius Milano gyventojus.
Adresas: Piazza Sant’Ambrogio, Milanas

San Lorenzo bazilika (Chiesa di San Lorenzo Maggiore)
Bazilika pastatyta IV a. pabaigoje, tačiau ne kartą tapo nesėkmių auka, todėl buvo atkurta 1911 m., 1916 m. bei 1937-1938 m.
Darbo laikas: I-VII 7.30-12.30 14.30-18.45.
Adresas: Corso di Porta Ticinese, Milanas

Milano gamtos istorijos muziejus (Civico Museo di Storia Naturale)
Nacionalinis Milano gamtos istorijos muziejus yra vienas seniausių muziejų mieste. Jame eksponuojami mineralai, naudingosios iškasenos, paukščiai ir vabzdžiai.
Darbo laikas: II-VII 9.00-17.30. Sekmadieniais įėjimas nemokamas.
Adresas: Corso Venezia, Milanas

Šiuolaikinis istorijos muziejus (Museo di Milano e Storia Contemporanea)
Muziejuje eksponuojama Countess Bolognini porceliano kolekcija, skulptūros ir kiti grafienės daiktai, Luigi Beretta paveikslų kolekcija, kurių dėka atkurtas Milano miesto vaizdas Napoleono valdymo metais. 2010 m. muziejaus ekspozicija papildyta istorinėmis suknelėmis.
Darbo laikas: 9.00-13.00, 14.00-17.30
Adresas: Via Sant’Andrea, 6, Milanas

Modernaus meno galerija (Civica Galleria d’Arte Moderna)
Modernaus meno galerija įkurta pastate, kuriame, kaip vasaros rezidencijoje, buvo apsistojęs Napoleonas Bonapartas. Šiuo metu šiame muziejuje eksponuojami Picasso, Matisse, Renoir, Gaugin ir Cézanne meno kūriniai.
Darbo laikas: II-VII 9.00-17.30
Adresas: Villa Reale, Via Palestro 16, Milanas

„Sforzesco“ pilis (Castello Sforzesci)
Vienas labiausiai lankomų objektų Milane. Pilis išgyveno daug istorinių įvykių. Buvo daug kartų nugriauta, vėliau – daug kartų perstatoma. Nuo 1861 m. pilis buvo pradėta restauruoti, joje įkurtas muziejus.
Darbo laikas: I-VII 7.00-19.00.
Adresas: Piazza Castello, 3 I, Milanas

Viktoro Emanuelio galerija (Galleria Vittorio Emanuele II)
Tai galerija su stiklintu stogu, pastatyta 1865–1877 m. pagal architekto Giuseppe Mengoni projektą. Galerija pavadinta pirmojo 1861 m. suvienytos Italijos karaliaus Viktoro Emanuelio II vardu. Šiuo metu čia įsikūręs parduotuvių pasažas. Jo stikliniai skliautai per svarbiausias metų šventes būna įspūdingai dekoruojami. Keturių aukštų pasaže galite rasti dizainerių parduotuvių, restoranų, barų.
Adresas: Piazza Duomo, Milanas

Milano centrinis parkas (Parco Sempione)
Dar viena lankytina vieta Milane – Parco Sempione – Milano centrinis parkas, įkurtas 1888 m. Jame galima maloniai pailsėti nuo karštų saulės spindulių bei žmonių minios. Parkas įkurtas greta Castello Sforzesco ir yra lengvai pasiekiamas metro. Pamatysite Taikos arką, kurią XIX a. pastatė Napoleono įsakymu.
Adresas: Piazza Sempione, Milanas

Via Montenapoleone
Milanas yra mados sostinė ir Via Montenapoleone gatvė yra ne kas kita, kaip pasaulio mados podiumas. Tai yra ta pati žymioji gatvė, kur apsiperka visos pasaulio įžymybės. Kainos nelepina, bet galima patykoti išpardavimų ir susirasti kitų parduotuvių pirkiniams.
La Rinascente – tai universalinė parduotuvė, kurią rasite greta Milano katedros. Nuo viršutinio jos aukšto atsiveria gražūs vaizdai.
Adresas: Via Montenapoleone, Milanas

Nemokamos ekskursijos Milane
Kasdien vykstantys nemokami turai padės pažinti Milaną su savo miestą įsimylėjusiais gidais. Ekskursijos metu aplankysite Via Montenapoleone gatvę, Pertini fontaną, kelias bažnyčias, La Scala teatrą, Vittorio Emanuele II galeriją, Duomo katedrą ir kt.