+370 613 66930

Atostogos medikams

Mielieji medikai, atsidėkodami už jūsų sunkų triūsą pandemijos metu, kviečiame dalyvauti projekte Atostogos medikams!

Nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. pandemijos metu dirbusiems medicinos darbuotojams  valstybė skiria 200 eurų subsidiją medikų kelionėms ir poilsiui Lietuvoje.

Ruduo Lietuvoje spalvingas ir gražus. Galbūt norėsite aplankyti Lietuvos pajūrį ar Pamario kraštą, pasimėgauti SPA malonumais viename iš kurortų, pailsėti viloje šalia ežero.

Plačiau apie projektą ČIA

Prabangus savaitgalis Palangoje 2 d. 

5* viešbutis Vanagupė!

kelionė autobusu; kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, 1 nakvynė 5* viešbutyje Vanagupė su pusryčiais ir vakarienė; bilietai į lankomus objektus; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Kelionės datos: 09.12, 09.26

Nuo 200€/asm.

Prabangus savaitgalis Romantic Boutique Hotel & Spa Panevėžyje 2 d.

Joniškėlis-Pakruojo ir Bistrampolio dvarai- Kėdainių senamiestis

kelionė autobusu; 1 nakvynė viešbutyje Romantic Boutique Hotel & Spa su pusryčiais ir vakariene verslo klasės kambariuose; nemokamas neribotas apsilankymas viešbučio Sveikatingumo Centre (baseine su sūkurine vonia, dvejomis pirtimis bei sporto salėje); pietūs Pakruojo dvaro restorane; teatralizuota ekskursija Pakruojo dvare; ekskursija Bistrampolio dvare, degustacinė virtinukų programa “Mūsų istorija”; vietinio gido Joniškėljye paslaugos; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Kelionės datos: 09.26

Nuo 200€/asm.

Savaitgalis rudenėjančioje Nidoje 2 d.

Nakvynė viešbutyje Nidos Banga su pusryčiais!

kelionė autobusu; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; 1 nakvynė viešbutyje Nidos Banga su pusryčiais; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Kelionės datos: 09.12, 09.26

Nuo 129€/asm.

Savaitgalis Palangoje 2 d.

kelionė autobusu; kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Kelionės datos: 09.26

Nuo 200€/asm.

Savaitgalis Lietuvos pajūryje aplankant Pamario kraštą 3 d. 

Rusnė – Švėkšna – Ventės Ragas – Nemuno delta – Palanga – Mosėdis – Orvydų sodyba

kelionė autobusu; 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Kelionės datos: 09.11, 10.02

Nuo 139€/asm.

Savaitgalis stilingame AQUA SPA viešbutyje Druskininkuose 3 d.

NEMOKAMAS neribojamas apsilankymas Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre AQUA!

kelionė autobusu; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; 2 nakvynės 3* viešbutyje Aqua su pusryčiais; neribojamas apsilankymas Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre AQUA; apsilankyti sporto klube „Aqua Gym“; dvi pasirinktos procedūros Druskininkų gydykloje; bilietai į lankomus objektus; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Kelionės datos: 11.13

Nuo 229€/asm.

Savaitgalis Lietuvos pajūryje 3 d.

4* viešbutis Palangos centre!

kelionė autobusu; kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, 2 nakvynės 4* viešbutyje Alanga su pusryčiais ir vakarienėmis; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Kelionės datos: 09.25, 10.23, 11.27

Nuo 200€/asm.

Birštonas – karališkasis Lietuvos kurortas ir jo apylinkės

Apgyvendinimas 5* viešbutyje HARMONY PARK

kelionė autobusu; 1 nakvynė 5* viešbučio Harmony Park viloje „Romovė“ su pusryčiais; nemokamas apsilankymas viešbučio vandens ir pirčių erdvėje; bilietai į mokamus objektus (ekskursija Stakliškių alaus daryklos bokšte-muziejuje ir midaus degustacija, edukacinė programa „Dzūkiškos bandos“), kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Kelionės datos: 10.03

Nuo 200€/asm.

Nepamirštamas savaitgalis VILNIUS GRAND RESORT viešbutyje 2 d.

Valdovų rūmai – Vilniaus senamiestis – Trakai

kelionė autobusu; 1 nakvynė viešbutyje „Vilnius Grand Resort“ su pusryčiais ir vakariene bei neribotu apsilankymu Aqua Pool zonoje; viena 30 min. trukmės SPA procedūra iš pateikto sąrašo (būtina išsirinkti užsakant kelionę); pietūs restorane „Lokys“;  lankytojo bilietas (I-II maršrutas) į Valdovų rūmus; 1 kibinas ir sultinys restorane Trakuose; lankytojo bilietas į Trakų salos pilį; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas

Kelionės datos: 09.19, 10.10, 10.24

Nuo 199€/asm.

Poilsis viloje ir pažintis su Zarasų kraštu

Zarasų apžvalgos bokštas – Salako bažnyčia – Stelmužės ąžuolas – Ukmergė – Taujėnų dvaras – Antano Smetonos rezidencija

kelionė autobusu; 1 nakvynė viloje ant ežero kranto  su pusryčiais ir vakariene; nemokamas apsilankymas pirčių komplekse 2 val; ekskursija ir pietūs Šlyninkos vandens malūne; Stelmužės ąžuolo lankymas; Ginučių vandens malūno lankymas; teatralizuota ekskursija ir pietūs Taujėnų dvare; A. Smetonos rezidencijos lankymas; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Organizuojama grupėms nuo 16 asm.

Kaina derinama individualiai

Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, kreipdamiesi dėl valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų įsigijimo paslaugos teikėjui turi pateikti šiuos dokumentus:

– profesinį pažymėjimą ir jo kopiją arba galiojančios licencijos numerį, arba vardinį turizmo paslaugų kuponą;
– asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;
– užpildyti paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją ir ją pasirašyti.

*Kainos nurodytos asmeniui, su apgyvendinimu dviviečiame kambaryje. Pageidaujant vienviečio kambario, reikalinga priemoka. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto.

Pasiūlymo užsakymo forma

. . . . . . . . . . . . . .