+370 613 66930

BAMbadieniai – Riminis

Italija – Riminis

Pažintinė kelionė į Italiją

Žingeidiems keliautojams siūlome leistis į ypatingą nuotykių, naujų atradimų ir pažinimo kupiną kelionę, kurios metu aplankysite Riminį, Veneciją, Florenciją, Romą, Neapolį su Pompėja ir San Mariną!

Kelionės data 2024.06.13 – 7 nakvynės

Nuo 821 EUR/asm.

1 diena. Vilnius – Riminis 

Skrydis į Riminio oro uostą. Atvykimas į Riminį, susitikimas su lietuviškai kalbančiu atstovu (oro uoste pasitikimas bus su Tez Tour Vilnius ženklu). Kadangi atvykimas yra anksti ryte, tad pirmiausia aplankysite Ferrara viduramžių miestą. Pietums numatytas laikas savarankiškai. Vėliau vyksite į nakvynės vietą, apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

2 diena. Venecija 

Pusryčiai, po jų išvykimas į Veneciją. Atvykus į Veneciją jūsų laukia pažintinė ekskursija su šiuo žavinguoju miestu ir galimybė aplankyti tradicines venecijiečių stiklo gaminių dirbtuves.* Laisvas laikas pietums arba galimybė pietauti* restorane netoli San Marco aikštės. Laisvas laikas mieste savarankiškai arba galėsite paplaukioti gondolomis*, arba aplankyti Dodžų rūmus*, arba susipažinti su Burano ir Torcello salomis*. Vakarop grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje. 

3 diena. Florencija 

Pusryčiai viešbutyje, o po jų išvykimas į Florenciją. Pažintinė ekskursija po Florencijos miestą anglų kalba. Laisvas laikas pietums arba galima pietauti vietiniame restorane. Laisva popietė arba galite pasirinkti pažintinį turą po Uficių* galeriją. Po ekskursijos vyksite į Romą. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje Romoje.

4 diena. Roma 

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į pažintinį turą po Romos miestą. Laisvas laikas pietums. Pageidaujantiems bus galimybė vykti į pažintinę naktinę ekskursiją po Romą vakare*. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Roma 

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių laisvas laikas Romoje arba galima vykti į pažintinį turą po Barokinę Romą*, ekskursiją į Vatikano muziejų su Siksto Koplyčios lankymu*.  Laisvas laikas pietums. Po pietų pervežimas į Fiuggi miestelį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Neapolis ir Pompėja 

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių laisvas laikas Fiuggi miestelyje arba galite vykti į pažintinę ekskursiją po Neapolį ir Pompėją. Tuomet po pusryčių vyksite į Pompėją, joje jus pasitiks gidas ir aplankysite Pompėjos istorinį palikimą. Laisvas laikas arba galite užsisakyti pietus restorane su grupe*. Po pietų aplankysite Neapolį ir grįšite į Fiuggi. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

7 diena. San Marinas 

Pusryčiai. Po pusryčių vyksite į Gubbio miestelį, kuriame aplankysite viduramžių senamiestį. Laisvas laikas pietums, o po jų vyksite į San Mariną. San Marinas yra seniausia Respublika pasaulyje. Grįžimas į Riminį, apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje.

8 diena. Riminis – Vilnius

Pusryčiai. Po pusryčių pervežimas į Riminio oro uostą. Skrydis į Vilnių.

* Paslaugos ir pramogos už papildomą mokestį.Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Tiesioginis skrydis Vilnius-Riminis-Vilnius.
 • Rankinis 5kg bagažas.
 • Registruotas 20kg bagažas.
 • Pervežimai pagal programą.
 • Apgyvendinimas 3* viešbutyje su pusryčiais pagal programą.
 • Lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos visos pažintinės kelionės metu.


Pastabos.

 • Ekskursijų eiliškumas gali kisti.
 • Ekskursijos vyks anglų arba rusų kalbomis.
 • Kelionės metu keliautojai bus apgyvendinti viešbučiuose toliau nuo Adrijos jūros pakrantės.
 • Miesto mokestis į kainą neįskaičiuotas, jis svyruoja nuo 1,5 iki 8 eurų asmeniui/parai.
 • Privaloma ausinių nuoma visos kelionės metu (kaina asmeniui 23 eur).
 • Papildomos ekskursijos ir paslaugos >>

Pasiūlymo užsakymo forma