+370 613 66930

Geriausi Turkijos viešbučiai

Geriausi Turkijos viešbučiai nuo 630 Eur!

RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5*

Ultra viskas įskaičiuota

2020.04.01 – 7 nakvynės

Nuo 630€/asm.

Nuo 2014 metų viešbutis gavo „premium klasės“ statusą. 2014 metais buvo atnaujinti visi numeriai ir visa infrastruktūra (pagrindinis restoranas, a la carte restoranai, mini klubas, fojė ir kt.), pastatytos naujos vilos – Executive Villa ir Superior Villa. 2017 metais buvo atnaujintas Standartinis blokas (pakeista kiliminė danga, televizoriai, lovos, tekstilė). Taip pat pagrindiniame restorane „Turquosie“ pastatyta terasa.
Tai vienas populiariausių viešbučių, tinkantis poroms ir šeimoms su vaikais. Įvairūs numeriai, didelių šeimų su vaikais apgyvendinimo galimybės, vandens kalneliai, baseinai, įdomūs pramoginiai renginiai. Įvairūs ir kokybiškas maitinimas, 6 a la carte restoranai. Rekomenduojamas poroms ir šeimyniniam poilsiui su vaikais.

AMARA DOLCE VITA LUXURY 5*

Ultra viskas įskaičiuota

2020.04.01 – 7 nakvynės

Nuo 640€/asm.

Viešbutis priklauso AMARA viešbučių tinklui, išsiskiria savo stiliumi bei prabanga. Įsikūręs vaizdingoje įlankoje. 630 m ilgio paplūdimys. Aktyvaus poilsio mėgėjams siūlomas didelis įvairių paslaugų pasirinkimas. Naujas 4000 m2 vandens parkas, baseinai užima 1500 m2. Reikliems svečiams siūlomas apgyvendinimas vilose, esančiose visai šalia jūros. Rekomenduojamas VIP svečiams, šeimoms su vaikais ir žmonėms, vertinantiems kokybišką poilsį.

GURAL PREMIER TEKIROVA 5*

Ultra viskas įskaičiuota

2020.04.20 – 7 nakvynės

Nuo 778€/asm.

Populiarus viešbutis aktyviam bei šeimyniniam poilsiui su vaikais. Didelė apželdinta teritorija, jaukūs ir erdvūs numeriai. SPA centras su dideliu veido ir kūno procedūrų pasirinkimu. Didelis vandens parkas su kalneliais, vaikų klubai įvairaus amžiaus vaikams, įvairus bei kokybiškas maitinimas. Puiki renginių vedėjų komanda, sporto ir pramoginės programos dienos metu, profesionalūs pasirodymai vakare. Viešbutyje yra 13 teniso kortų su žalia danga.

TITANIC MARDAN PALACE 5*

Viskas įskaičiuota

2020.04.01 – 7 nakvynės

Nuo 1155€/asm.

Viešbutis, dekoruotas elegantišku stiliumi, derina istorinį žavesį ir šiuolaikinį komfortą. Įsikūręs idealioje vietoje su nuostabiais panoraminiais vaizdais, palmėmis ir dideliais žaliais sodais. „Titanic Mardan Palace“ – vienintelis viešbutis Viduržemio jūros pakrantėje pastatytas rūmų stiliuje. Jūsų laukia nepamirštama poilsio atmosfera ir prabangių rūmų didybė. Nauja viešbučio koncepcija siūlo patogią viešnagę su vaikais.

Į kelionės kainas įskaičiuota: skrydis pirmyn ir atgal, pervežimo paslauga oro uostas – viešbutis – oro uostas, apgyvendinimas

Pasiūlymo užsakymo forma

. . . . . . . . . . . . . .