+370 613 66930

Keliaujantiems į KIPRĄ

Atkreipiame keliautojų dėmesį, kad kiekvienas, vykstantis į Kiprą, per paskutines 24 val. iki atvykimo į Kiprą privalo internetinėje svetainėje Cyprus Flight Pass susikurti paskyrą ir užpildyti elektroninę anketą. Anketoje privaloma nurodyti asmeninę keliautojo informaciją, įvardinti šalis, kuriose keliautojas lankėsi per paskutines 14 d., patvirtinti, kad per 72 val. iki kelionės keliautojas nejuto jokių koronavirusui būdingų simptomų bei nurodyti viešbučio, kuriame planuojama apsistoti, adresą. Visų viešbučių adresus rasite ČIA.

Užpildžius anketą, gaunamas patvirtinimas ir Cyprus Flight Pass, kurį keliautojas turi išsaugoti savo telefone arba atsispausdinti ir pasiimti su savimi į kelionę, priešingu atveju jis nebus įleistas į skrydį.

Tam, kad poilsiautojai jaustųsi ramūs dėl savo atostogų, primename apie saugumo rekomendacijas ir priemones, kurios yra nustatytos ne tik užtikrinant kokybišką bei ramų poilsį, bet ir rūpinantis svečių bei darbuotojų sveikata:

  • skrydžio metu, išvykstančiame ir atvykstančiame oro uostuose, pervežimų iš / į oro uostą metu apsaugines kaukes devėti privaloma;
  • atvykus į Kiprą, gali būti atliekamas COVID-19 testas;
  • su savimi turėti apsauginę veido kaukę rekomenduojama visos kelionės metu;
  • pervežimų metu didesnės grupės gali būti išskaidytos į atskiras transporto priemones;
  • priklausomai nuo viešbučio dydžio ir užimtumo gali šiek tiek keistis paslaugos pobūdis, forma ar apimtis, pvz. pusryčių ar vakarienės metu bus siūlomas švediškas stalas, tačiau vietoje savitarnos jus aptarnaus restorano darbuotojai;
  • keliaujant į Europos Sąjungos šalis apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu rekomenduojama turėti su savimi Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), kurią pateikus būtinoji medicinos pagalba suteikiama pagal toje šalyje nustatytas pagalbos apimtis ir už ją sumokama tos šalies teisės aktais nustatyta tvarka ir įkainiais (daugiau informacijos).

Papildomai siūlome sekti informaciją oro uosto, viešbučio, į kurį planuojama vykti, bei priimančios šalies internetinėje svetainėje (daugiau informacijos).

Pasiūlymo užsakymo forma