+370 613 66930

Naujametinė Šri Lanka – pažintinė kelionė su poilsiu

Kelionės data

2021.12.27 – 2022.01.08

Skrydžiai Vilnius – Stambulas – Kolombas – Stambulas – Vilnius

Skrydžius vykdo aviakompanija Turkish Airlines

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA

ATVYKIMAS Į KOLOMBĄ

Oro uoste jus pasitinka kelionės gidas.

Pervežimas į Kolombą bei trumpa ekskursija po miestą.

Kolombas yra šalies verslo ir prekybos centras, o naujoji sostinė Sri Jayawardhanapura Kotte yra vos už kelių mylių. Kolombas buvo tik nedidelis jūrų uostas, kuris išgarsėjo XVI amžiuje, kai 1505 m. į jį atvyko portugalai, o Didžiosios Britanijos laikotarpiu jis tapo dideliu uostu, o sostine tapo 1815 m., kai miestas Kandis buvo perduotas britams. Portugalų, olandų bei britų valdymo epochos pastatų liekanos randamos visose miesto vietose. Aplankysite fortą, – buvusį Didžiosios Britanijos administracinį centrą, Sea Street – Goldsmith kvartalą Pettah širdyje, turgaus zoną, kur taip pat yra induistų šventykla su įmantriais akmens raižiniais, Kelaniya budistų šventyklą, Davatagaha mečetę, Kolombo muziejų ir Gamtos istorijos muziejų. Taip pat aplankysite Avukana Budos kopiją ir Nepriklausomybės aikštę. Ir tai tik nedaugelis lankytinų objektų šiame įspūdingame mieste.

Pervežimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė Movenpick Colombo 5* viešbutyje.

2 DIENA

KOLOMBAS – PINNAWALLA – DAMBULLA

Pusryčiai viešbutyje, kelionė į Pinnawalla

Kai pasieksite beveik 10 hektarų ploto kokosų plantacijas, nenustebkite išvydę, kaip dramblių jaunikliai maitinami iš buteliuko arba laisvai vaikštinėja tarp kokoso medžių niekieno netrukdomi. Nuo 1975 m. Pinnawala dramblių prieglaudoje globojami šie švelnūs milžinai – našlaičiai. Iki šiol čia gimė daugiau nei 20 jauniklių, ir kai kurie drambliai per ilgus dešimtmečius susilaukė net savo anūkų. Priklausomai nuo dienos meto, turėsite galimybę stebėti drambių maitinimą ar net kartu su jais išsimaudyti upėje. Tai potyriai, kurių niekada nepajusite niekur kitur!

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Screenshot-2021-11-15-at-11.23.07-1024x430.png

Kelionė į Dambulla

Dambulos mieste yra objektas, kurį daugelis karalių brangino nuo I amžiaus prieš Kristų. Šiandien Dambulos uolos šventykloje, kuri yra laikoma Šri Lankos pasididžiavimu, galite rasti unikalių piešinių ant sienų. Stebėkite, kaip įmantriai išmargintos sienos, bei visą šią piešinių harmoniją praturtina net 150 Budos statulų. Šventyklos pasididžiavimas yra gigantiška auksu žėrinti Budos statula. Ji laikoma šalies ekonomikos ir kultūros pakilimo ženklu.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Screenshot-2021-11-15-at-11.35.20-1024x691.png

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Amaya Lake

3 DIENA

DAMBULLA – SIGIRIJA- MINERIJA – DAMBULLA

Pusryčiai viešbutyje

Kelionė prie Sigirijos uolos

Sigiriya – gali pasigirti ne tik senovės Šri Lankos inžinerijos ir urbanistikos pasiekimais, bet ir pripažįstama vienu įstabiausių meno ir kultūros paminklų. Tai didžiulė monolitinė uola, kurios viršūnėje slepiasi tvirtovė, kuri pastatyta ašarą primenančios salos centre. Seni, statūs, per amžius nugludinti laiptai veda į uolos viršų, kur pasitinka ne tik kvapą gniaužiantis apylinkių vaizdas, bet ir tvirtovės griuvėsiai su išlikusiais senoviniais piešiniais. Jos pavadinimas reiškia „Liūto nasrai“ – toks vardas šiai vietai prigijo dėl uoloje iškaltų liūto nasrų, ir tai yra vienintelis kelias, vedantis į uolos viršūnę. Pereisite pro milžiniškas „Liūto letenas“, iš kurių atsiveria vaizdas į apačioje esančius simetriškus karališkuosius sodus. Apsupta pylimų ir griovių Liūto uola, primena mitologinį „Dievų miestą“, išmargintą freskomis. Muziejuje galėsite pasinerti į praeities istoriją, kuomet ši tvirtovė išgyveno savo aukso amžių, buvo aprūpinta tvenkiniais ir unikaliomis drėkinimo sistemomis, kurių technologija aplenkia laiką. Šis objektas vis dar išlieka meno ir technoligijų stebuklu visoje Azijoje.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Screenshot-2021-11-15-at-11.55.28-1024x362.png

Kelionė į Mineriją

Jei esate pasiruošę išgirsti tikrą bruzdėjimą džiunglėse, Minneriya yra kaip tik jums! Tai 8800 hektarų plotą užimanti tikra dramblių šventovė. Minnerijoje gyvena didelės bandos elnių ir gausybė rūšių paukščių, tačiau jos pažiba yra siūbuojantys straubliai ir plazdančios ausys. Iš patogaus džipo galėsite atidžiai stebėti, kaip didžiulės dramblių kaimenės atsargiai rupšnoja žole apaugusius skardžius. Tiesą sakant, tai yra vieta, kurioje susiburia didžiausias kiekis dramblių. Vienu metu galite stebėti net 300 šių didingų gyvūnų – dėl to parkas tapo tikru magnetu viso pasaulio laukinės gamtos entuziastams.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Screenshot-2021-11-15-at-11.57.30-1024x544.png

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Amaya Lake

4 DIENA

DAMBULA – MATALĖ – KANDIS

Kelionė į Kandį, pakeliui aplankant prieskonių sodus.

Centrinėje provincijoje esanti žemės ūkio zona Matalė retai aplenkiama turistų, nes šis regionas nepaprastai prisideda prie pagrindinių salos pasėlių – nuo arbatos plantacijų, gumos, daržovių bei prieskonių derliaus. Matalė ypatingai didžiuojasi savo istorija, kurios neatsiejama dalimi laikomi prieskoniai. Aplankysite prieskonių sodą, kuriame prie gaivios žolelių arbatos puodelio galėsite stebėti prieskonių gamybą, taip pat gausite daug naudingos informacijos apie gydomąsias žolelių savybes.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Screenshot-2021-11-15-at-12.07.48-1024x558.png

Prieš tai, kai 1815 m. pateko į Didžiosios Britanijos valdžią, Kandį valdė karalius Sri Wickrama Rajasinghe. Šis pasaulio paveldo objektas yra paskutinė Šri Lankos karalių sostinė. Susipažinsite su senovės Kandžio palikimu – šventosios Budos šventykla. Pasivaikščiosite po šį mažą ežeringą miestelį, įsitaisiusį tarp miglotų kalvų, pamatysite miesto centrą, kuriame daugybė pasaulinio lygio prekių ženklų parduotuvių, turgų, menų ir amatų centrų, čia pat ir brangakmenių muziejus. Pasinerkite į vakarą mėgaudamiesi tradicine muzika ir būgnų ritmais, kurie tik paryškina turtingą ir gyvybingą Šri Lankos kultūrą.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Screenshot-2021-11-15-at-12.21.00-1024x672.png

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Amaya Hills

5 DIENA

KANDIS – PERADENIJA – ARBATOS PLANTACIJOS – NUVARAELIJA

Pusryčiai viešbutyje ir kelionėi Peradeniją.

Karališkasis Peradenijos botanikos sodas, esantis vos už 4 mylių nuo Kandžio, yra klestintis Azijos nacionalinis turtas . Čia rasite kruopščiai prižiūrėtą veją, gausybę augalų rūšių, orchidėjų sodą, bei milžinišką figos medį. Tai tikras poilsis jūsų mintims ir susiliejimas su supančia gamta.

Kelionė į arbatos plantacijas

Šri Lanka, arbata ir turizmas yra žodžiai, kurių negalima atskirti. Leisitės į ekskursiją po vėsias ir miglotas kalvas, padengtas žaliomis arbatos plantacijų paklodėmis. Užsuksite į arbatos gamyklą, gaminančią prestižinį Ceilono arbatos prekės ženklą. Įkvėpdami dangišką kvapą, nepamirškite stilingai užbaigti savo dieną prie tobulai sumaišyto grynos Ceilono arbatos puodelio.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Screenshot-2021-11-15-at-12.35.56-1024x679.png

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Araliya Green Hills

6 DIENA

NUVARAELIJA – GALĖ – POILSIS

Pusryčiai viešbutyje ir kelionė į Galę

Galė tai vieta, kurioje klasikinė olandų architektūra persipina su tropine aplinka, sukuriančia ryškią ir įdomią harmoniją. Vaikščiosite jaukiomis olandiškomis gatvelėmis ir stebėsite kaip Europos architektūra susilieja su Pietų Azijos tradicijomis šiandien. Net 3 amžius saugomi originalūs pylimai ir bastionai vis dar išlikę iki šių dienų. Šalia senųjų miesto vartų yra seniausias iš visų Zwart bastionas, šalia Point Utretcht bastiono stovi švyturys. Užsuksite į prekybos kompleksą, kad pasigrožėtumėte ar įsigytumėte įmantrių suvenyrų. Šis kolonijinio stiliaus miestas tikrai nepaliks abejingų.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Screenshot-2021-11-15-at-12.56.19-1024x598.png

Pervežimas į Turyaa Kalutara 4* viešbutį poilsiui (Viskas įskaičiuota)

6 – 11 DIENA

POILSIS VIEŠBUTYJE Turyaa Kalutara 4*

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Screenshot-2021-11-15-at-13.36.02-1024x508.png

12 DIENA

Pervežimas į oro uostą ir kelionė namo.

Kaina asmeniui nuo 1390 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Pažintinės kelionės programa
 • 5 nakvynių apgyvendinimas 5 žv. viešbučiuose pažintinės kelionės metu pagal programą (pusryčiai ir vakarienė) ir 7 n. apgyvendinimas Turyaa Kalutara 4* viešbutyje (viskas įskaičiuota)
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • Įėjimo mokesčiai į lankomus objektus
 • Pervežimo paslaugos

Neįskaičiuota:

 • Aviabilietai Vilnius-Stambulas-Kolombas-Stambulas-Vilnius
 • Naujametinė vakarienė viešbučiuose – 120 €/asm. 
 • Kelionės draudimas
 • Vizos mokestis nuo 45 €/asm.
 • Pietūs pažintinio turo metu
 • Asmeninės išlaidos
 • Leidimai filmuoti profesionalia vaizdo kamera ar fotoaparatu

Svarbu

 • Kaina nurodyta asmeniui, su apgyvendinimu dviviečiame kambaryje.
 • Vienviečiam kambariui taikomas papildomas mokestis.
 • Aviabilietai yra nekeičiami ir negrąžinami.
 • Pažintinės kelionės kaina nurodyta keliaujant 10 ir daugiau asmenų grupei. Pageidaujant kitos kelionės datos ar kelionės individualiai, kaina gali kisti.
 • Pageidaujant kambarių su atskiromis lovomis/ jungiamųjų kambarių / su specifiniu vaizdu pro langą ar pan. viešbučiai gali garantuoti tik atsižvelgiant į jų užimtumą.

Pradėkite rašyti arba spauskite “/” blokui pasirinkti

COVID-19

 • Pažintinės kelionės pasiūlymas galioja tik keliautojams, kurie yra pilnai pasiskiepiję nuo COVID-19. Neskiepyti ar turintys nepilną skiepijimo schemą keliautojai privalo Šri Lankoje izoliuotis 7 dienas.
 • Pilnai pasiskiepijusiems keliautojams, kai nuo paskutinės vakcinos dozės iki kelionės pradžios pilnai praėję 14 dienų, neigiamas PGR arba antigeno testo rezultatas nėra privalomas. Tinka E-sveikatoje formuojamas ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (Skiepijimo pažymėjimas/Vaccination Certificate).

Pasiūlymo užsakymo forma

. . . . . . .