+370 613 66930

Riminis – pažintinė kelionė

Riminis – pažintinė kelionė

1 diena. Vilnius – Riminis 

Skrydis į Riminio oro uostą. Atvykimas į Riminį, susitikimas su lietuviškai kalbančiu atstovu ir pervežimas į Rovigą. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

2 diena. Venecija 

Pusryčiai, po jų išvykimas į Veneciją. Atvykus į Veneciją jūsų laukia pažintinė ekskursija su šiuo žavinguoju miestu ir galimybė aplankyti tradicines venecijiečių stiklo gaminių dirbtuves.* Laisvas laikas pietums arba galimybė pietauti* restorane netoli San Marco aikštės. Laisvas laikas mieste savarankiškai arba galėsite paplaukioti gondolomis*, arba aplankyti Dodžų rūmus*, arba susipažinti su Burano ir Torcello salomis*. Vakarop grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje. 

3 diena. Florencija 

Pusryčiai viešbutyje, o po jų išvykimas į Florenciją. Pažintinė ekskursija po Florencijos miestą. Laisvas laikas pietums arba galima pietauti vietiniame restorane. Laisva popietė arba galite pasirinkti pažintinį turą po Uficių* galeriją. Po ekskursijos vyksite į Romą. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje Romoje.

4 diena. Roma 

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į pažintinį turą po Romos miestą. Laisvas laikas pietums. Po pietų laisvas laikas arba galite pasirinkti pažintinę ekskursiją į Vatikano muziejų su Siksto Koplyčios lankymu*. Pageidaujantiems bus galimybė vykti į pažintinę naktinę ekskursiją po Romą vakare*. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Roma 

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių laisvas laikas Romoje arba galima vykti į pažintinį turą po Barokinę Romą*. Laisvas laikas pietums. Po pietų pervežimas į Fiuggi miestelį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Neapolis ir Pompėja 

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių laisvas laikas Fiuggi miestelyje arba galite vykti į pažintinę ekskursiją po Neapolį ir Pompėją. Tuomet po pusryčių vyksite į Pompėją, joje jus pasitiks gidas ir aplankysite Pompėjos istorinį palikimą. Laisvas laikas arba galite užsisakyti pietus restorane su grupe*. Po pietų aplankysite Neapolį ir grįšite į Fiuggi. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

7 diena. San Marinas 

Pusryčiai. Po pusryčių vyksite į Gubbio miestelį, kuriame aplankysite viduramžių senamiestį. Laisvas laikas pietums, o po jų vyksite į San Mariną. San Marinas yra seniausia Respublika pasaulyje. Grįžimas į Riminį, apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje.

8 diena. Riminis – Vilnius

Pusryčiai. Po pusryčių pervežimas į Riminio oro uostą. Skrydis į Vilnių.

* Paslaugos ir pramogos už papildomą mokestį.

Pastabos.

  • Ekskursijų eiliškumas gali kisti.
  • Ekskursijos vyks anglų arba rusų kalbomis.
  • Kelionės metu keliautojai bus apgyvendinti viešbučiuose toliau nuo Adrijos jūros pakrantės.
  • Miesto mokestis į kainą neįskaičiuotas, jis svyruoja nuo 1 iki 3 eurų asmeniui/parai.
  • Privaloma ausinių nuoma visos kelionės metu (kaina asmeniui 23 eur).
  • Papildomos ekskursijos ir paslaugos >>