+370 613 66930

Singapūras – Malaizija su poilsiu Langkavio saloje

Siūlome unikalią galimybę aplankyti bei susipažinti su Singapūru ir Malaizija. Kelionės pabaigą vainikuos nepamirštamas poilsis Malaizijos Langkavio saloje.

Kelionės data 2020.02.12 – 02.27

MELAKA – KVALA LUMPŪRAS – KAMERONO AUKŠTUMOS – PENANGAS – LANGKAVIS

1 DIENA          SINGAPŪRAS

Vakarinis atvykimas į Singapūro Changi tarptautinį oro uostą. Gido pasitikimas oro uoste bei nuvežimas į viešbutį. Apgyvendinimas. Poilsis / laisvas laikas.

Vakarienė ir nakvynė Park Regis Singapore viešbutyje.

2 DIENA          SINGAPŪRAS

Pusryčiai viešbutyje.

09:00 išvykimas iš viešbučio. 3,5 val. trukmės apžvalginė ekskursija Singapūre.

Ekskursijos metu susipažinsite su Singapūro miestu, jo istorija bei  kultūra. Kelionė pro prabangius finansinius rajonus. Aplankysite miesto įkurėjo Stamford Raffles paminklą. Toliau laukia malonus pasivaikščiojimas Merlion parke, iš kurio atsiveria nepakartojami Marina įlankos vaizdai. Aplankysite ir kitas šio rajono įžymybės ir lankomus objektus – vaizdingas Fulerton viešbutis, futuristiškai atrodantis Esplanade meno centras, Marina Bay Sands viešbutis bei Helix tiltas. Pasivaikščiosite po Mažąją Indiją – pasinersite į tikrą kvapų, spalvų ir skonių jūrą. Vėliau apsilankysite China Town (kinų kvartale). Čia išvysite gausybę unikalių mažų krautuvėlių. Čia pat aplankysite seniausią induistų šventyklą Singapūre bei ypač įspūdingas Sri Mariamman, Thian Hock Keng šventyklas. .

Pietūs vietinėje kavinėje. Laisvas laikas.

18:00 4val. trukmės Naktinis Safaris.

Naktinis Safaris pradėtas organizuoti nuo 1994 m. Singapūro turizmo srityje pripažintas kaip geriausiai organizuojamas pasaulyje.  Jūs susidursite su begale įvairių rūšių gyvūnų, gyvenančių 40 ha plote džiunglių viduryje. Patogiu transportu klajosite po džiungles, mėnulio šviesoje stebėsite jų naktinį gyvenimą.

Grįžimas į viešbutį ir nakvynė Park Regis Singapore viešbutyje

3 DIENA          SINGAPŪRAS – MELAKA

Pusryčiai.

8:30 išsiregistravimas iš viešbučio.  Išvykimas iš Singapūro į Malaiziją.

Melaka turi pasiūlyti daugybę UNESCO paveldo objektų, kuriuos jūs turėsite galimybę aplankyti. Aplankysite šv. Petro bažnyčią, Porta de Santiago, šv. Pauliaus bažnyčios griuvėsius, Cheng Hoon Teng šventyklą. Pietūs vietiniame restorane.

Atvykimas ir nakvynė Hatten Hotel Melaka viešbutyje

4 DIENA          MELAKA – PUTRAJAYA – KVALA LUMPŪRAS

Pusryčiai viešbutyje.

09:00 išsiregistravimas iš viešbučio bei kelionė į Kvala Lumpūrą, pakeliui aplankant Putrajaya (3 val. trukmės ekskursija)

Putrajaya yra finansiškai save išlaikantis administracinis Malaizijos miestas. Čia galima bus pamatyti ypač įdomių architektūros paminklų. Aplankysite Putra mečę, Putra tiltą, kur pasidarysite fantastiškų fotografijų. Ekskursijos pabaigą vainikuos pasiplaukiojimas Putrajaya ežere. Tai žmogaus rankomis sukurtas 650 hektarų ploto gamtos lopinėlis. Pietūs ekskursijos metu vietiniame restorane.

Tęsiama kelionė į sostinę Kvala Lumpūrą.

Atvykimas ir nakvynė Corus Hotel.

5 DIENA          KVALA LUMPŪRAS

Pusryčiai viešbutyje.

10:00 3,5 val. Trukmės pažintinė ekskursija po  Kvala Lumpūrą.

Puiki galimybė pažvelgti į miesto praeitį per architektūros prizmę. Čia pamatysite nuo tradicinių kiniško stiliaus pastatų iki britų kolonializmo palikimo. Sustosite pasigrožėti įspūdingais Karališkaisiais rūmais (Istana Negara), kuriuose gyvena Malaizijos karalius. Beveik 100 ha teritoriją užimančiame pastatų komplekse susijungia islamiška ir malajų architektūros, tačiau akį iš tolo labiausiai traukia 22 auksu puošti įspūdingi kupolai. Apsilankysite Nacionaliniame muziejuje. Turo metu perprasite kuo ir kaip gyvena Malaizija. Ekskursijos metu pamatysite senamiesčio ir naujamiesčio grožį bei žavesį, tai šviesus miestas – sodas. Aplankysite Petrono bokštus dvynius, Nacionalinį paminklą, Nacionalinį muziejų, Nacionalinę Mečtę, kuri laikoma  elegantiškiausiu statiniu sostinėje, Sultono Abdul Samado statinį ir Kvala Lumpūro miesto galeriją, kurioje išvysite miesto progresą po nepriklausomybės.

Po pietų grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas ir poilsis.

Nakvynė Corus Hotel

6 DIENA          KVALA LUMPŪRAS – KAMERONO AUKŠTUMOS

Pusryčiai viešbutyje.

Vykstame į Malaizijos šiaurėje esančias Kamerono Aukštumas. Apsilankysite kalno papėdėje esantį Tapah miestelį, pakeliui grožėsites Lata Iskandar kriokliais.

Atvykus į Kameroną laukia 3 val. trukmės ekskursija po Kamerono Aukštumas.

Išvysite Kamerono gėlių ir daržovių plantacijas. Lakysitės arbatos laukuose, bei turėsite galimybę susipažinti su juodosios arbatos gamyba. Būsite vaišinami šviežia arbata tiesiai iš gamintojo rankų. Toliau vyksite į vietinį turgų, kur galėsite paragauti ne tik vietinių skanėstų bet ir įsigyti puikių lauktuvių namiškiams.

Atvykimas į viešbutį Strawberry Park Resort bei vakarienė. Poilsis ir laisvas laikas.

Kamerono aukštumose temperatūra vyrauja apie 19 – 20 laipsnių, todėl dėl didelių temperatūros kontrastų patartina turėti šiltesnių rūbų.

7 DIENA          KAMERONO AUKŠTUMOS – IPOH – PENANGAS

Pusryčiai viešbutyje.

09:00 Išvyksite į Penangą. Per 4 valandų kelionę aplankoma keletas iš daugybės šventyklų olose. Sustojimas Ipoh miestelyje bei trumpa ekskursija po senamiestį. Čia pat laukia nepamirštama gastronominė kelionė jūsų skonio receptoriams – valgysite vietinį gatvės maistą.

Prieš įvažiuojant į Penango salą reikės pervažiuoti vieną iš ilgiausių tiltų pasaulyje (beveik 14 km ilgio). Penango miestas ir jo turtingas paveldas, gausus siauromis, vingiuotomis gatvelėmis ir nuostabiais, prieš karą statytais namais, vis dar išlaikęs apčiuopiamą senovės pasaulio žavesį.

Atvykimas į viešbutį. Švediško stalo principo vakarienė. Poilsis ir laisvas laikas.

Nakvynė Bayview Hotel Georgetown viešbutyje.

8 DIENA          PENANGAS – LANGKAVIS

Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Penango oro uostą.

Skrydis Penangas – Langkavis.

Pasitikimas oro uoste bei kelionė į Berjaya Langkawi Resort viešbutį. Kambario tipas Rainforest Chalet arba Premier Seaview Chalet.

9 DIENA          LANGKAVIS

Pusryčiai viešbutyje

9:00 val. vyksite į pažintinę ekskursiją po Langkavio urvus bei Mangrovių miškus. (trukmė apie 6 val.)

Aplankysite bene seniausią Šikšnosparnių urvą. Manoma, kad šis urvas egzistuoja jau 400 mln. metų. Pagrindinė urvo atmosfera – vėsa, tamsa bei šikšnosparniai. Toliau pasivaikščiosite Mangrovių džiunglių takais, lankysitės žvejų kaimelyje. Galėsite stebėti tikruosius Langkavio salos simbolus – dangų skrodžiančius erelius ir net juos pamaitinti. Su savimi būtina turėti rankšluostį, kremą nuo saulės, patogią avalynę bei maudymosi kostiumėlį.

 10 – 13 D.       POILSIS

Šias dienas Jūsų laukia poilsis Langkavi saloje, kurioje, laikas berods sustojęs. Langkavi sala – populiariausia poilsio vieta Malaizijoje. Tai didžiausia iš maždaug 100 to paties pavadinimo archipelago salų, esanti šiaurinėje Malaizijos dalyje. Sala nusipelnė turistų meilės už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius.

14 DIENA        LANGKAVIS – KVALA LUMPŪRAS – KELIONĖ NAMO

Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Langkavio oro uostą.

Skrydis Langkavis – Kvala Lumpūras.

Skrydis Kvala Lumpūras – Stambulas – Vilnius

Kelionės paketo su poilsiu kaina asmeniui*:

1530€ su poilsiu Berjaya Langkawi Resort viešbučio Rainforest Chalet kambaryje.

1720€ su poilsiu Berjaya Langkawi Resort viešbučio Premier Seaview Chalet kambaryje.

*Kainos nurodytos ir galioja vykstant daugiau nei 10 asmenų grupei.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Skrydžio bilietai Penangas – Langkavis – Kvala Lupūras.
 • Pervežimo paslaugos pažintinio turo metu
 • Maitinimas pagal kelionės programą
 • Rusakalbio kelionės gido paslaugos
 • Įėjimo mokesčiai į lankomus objektus
 • Apgyvendinimas viešbučiuose pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Kelionės bilietai Vilnius – Stambulas – Singapūras, Kvala Lumpūras – Stambulas – Vilnius – 590€/asm.
 • Gėrimai maitinimo metu
 • Arbatpinigiai gidui bei vairuotojui
 • Foto aparato ar vaizdo kameros mokesčiai kai kuriuose lankomuose objektuose
 • Melakos paveldo mokestis 2 MYR (apie 0,40 €) už vieną naktį viešbutyje. Mokama tiesiogiai viešbučiui išsiregistruojant.
 • Penango vietos valdžios nustatytas mokestis 3 MYR ( apie 0,64€) už naktį viešbutyje. Mokama tiesiogiai viešbučiui įsiregistruojant.
 • Turisto mokestis visuose Malaizijos viešbučiuose 10 MYR (apie 2,15€) už naktį viešbutyje. Mokama tiesiogiai viešbučiui įsiregistruojant.
 • Asmeninės išlaidos
 • Kelionės draudimas


Pasiūlymo užsakymo forma

. . . . . . .